מגמות עיצוב מודרניות לשנת 2020

» מאמרים וטיפים » מגמות עיצוב מודרניות לשנת 2020

אם יש דרך אחת שנוכל לסכם את מגמות העיצוב המודרניות המתעוררות לשנת 2020, זה שהכל הולך. כללי עיצוב מסורתיים רבים שראינו במשך שנים יוצאים מהחלון השנה, ובמקומם החגיגה של הייחודי מוחלפת.

כמה עיצובים שראינו בשנת 2019, כמו מטבחים בהירים, קירות מסוגננים וצבעים בהירים אינם בסגנון, אז אל תדאגו אם רק שיפצתם בשנה שעברה! עם זאת, עיצובים אלה נבנים על ידי המגמות החדשות שיוצאות השנה.

התבוננו בכמה ממגמות העיצוב והריהוט המודרניות המועדפות עלינו לשנה החדשה:

חומרים בר קיימא

אם אתם עוסקים בפרויקטים של עתיקות ו DIY, זו השנה בשבילכם! אם אתה מעדיף לקנות מוצרים חדשים, היה מודע לחומרים המשמשים. ריפודים כמו עור וצמר ממשיכים לגדול בפופולריות, לאור הקיימות שלהם. השתמש ברהיטים ובעיצוב המודרני שלך כדי להישען לאורח חיים ידידותי לסביבה. יש לכך גם תופעת לוואי אופנתית של גרימת המרחב שלך להרגיש אדמה וטבעית.

תבניות שכבות

ריהוט וטפטים בדוגמאות הם מגמה מתהווה כבר כמה שנים, אך בשנת 2020, צפו לראות דפוסים אלה נועזים מתמיד. אנו מתחילים לראות דפוסים בשכבות ושימוש במקומות שלא היו בעבר. שולחנות שטיחים בפרט צוברים פופולריות רבה.

המפתח למגמה זו הוא להבטיח שיש נושא צבעוני בכל המרחב. כל עוד אתה עובד עם צבע או לוח צבעים קבוע, אתה יכול לערבב דפוסים בקלות ובאומץ.

אתה יכול גם לערבב את סוג התבנית – אנו רואים דפוסים גיאומטריים מעורבבים עם פרחים באופן קבוע. זו השנה המושלמת לחקור!

יוקרה טבעית

עיצובים של 2020 ישלבו המון חומרים טבעיים עם ספין מפואר. צמרות השיש וצמרות השולחן בחדרי הרחצה וחדרי האוכל רואים קאמבק. שולחנות קפה שיש ושולחנות צד, מקומות שאולי לא התרגלתם לראות שיש, הופכים להיות פופולריים יותר.

מתכות מעורבות

אחד הטרנדים האהובים עלינו ברוזטו הוא ערבוב מתכות. במקום לשמור על המטבח וחדר האוכל שלכם כל כרום, או כל נירוסטה, או כל פליז, יש לכם חופש לערבב מתכות אלה בחלל אחד!

המגמה הזו כל כך מרגשת מכיוון שהיא אומרת שתוכלו להתנסות בדברים כמו זהב ורד, שחור מט או אדום כהה בלי שתצטרכו להקדיש לו חדר שלם. אתה יכול לערבב כסאות אוכל זהב ורד וכרום עם בסיס שולחן שחור מט תוך כדי פריטי קישוט משלוש המתכות.

מקסימאליזם

המינימליזם היה המגמה הרווחת מזה מספר שנים, אך השנה המקסימאליזם מניע את העיצוב המודרני. במקום לשמור על דברים פשוטים, כמו שמכתיב מינימליזם, מקסימאליזם עוסק בחיבוק יוקרה וגדולה. זה תואם את המגמות האחרות שצוברות משיכה בשנת 2020. ערבוב תבניות ומתכות, יוקרה טבעית ופרויקטים של עשה זאת בעצמך, כולם בעלי עיצוב מקסימאליסטי.

הדבר החשוב ביותר שכדאי לזכור בעיצוב מקסימאליזם הוא להבטיח שהמרחב שלך לא ירגיש או ייראה עמוס. כל עוד אתה עושה זאת בטוב טעם, אתה יכול ליצור מה שנראה כמו עיצוב אד הוק תוך שאתה עדיין מסביר פנים ומנחם.

חברת רוזטו יכולה לעזור

הרהיטים המודרניים של רוזטו זמינים במגוון רחב של צבעים בהירים, ניטרלים פשוטים ומתכות מעורבות שיעזרו לכם ליצור את העיצוב המודרני שלכם לשנת 2020. בין אם אתם מחפשים לשדרג כמה חלקים או לעצב מחדש את כל החלל שלכם, הריהוט המודרני של רוזטו יכול לעזור לך להשיג את המראה שלך!

צפה בקטלוג המקוון שלנו והישאר מעודכן לגבי המוצרים החדשים שלנו. צרו איתנו קשר וראו כיצד אנו יכולים לעזור לכם למצוא את העיצוב המודרני המושלם שלכם לשנת 2020.

הרשמה לניוזלטר

להיות תמיד מעודכנים במצעים
וקולקציות החדשות של רוזטו

שינוי גודל גופנים

הודעה חשובה בעקבות וירוס הקורונה