כיצד להשתמש בצבעים בהירים בעיצוב הבית והריהוט שלך

» Uncategorized » כיצד להשתמש בצבעים בהירים בעיצוב הבית והריהוט שלך

צבעים בהירים יכולים להיות מעט מאיימים לעבוד איתם. בחירת הצבעים המושלמים, הנייטרלים שיעמדו בניגוד לזה, ומציאת האביזרים המושלמים והריהוט המודרני יכולה להיות מרתיעה. זו הסיבה שרבים מאיתנו מתיישבים על גוונים ניטרליים לקישוט בתיהם – בז ', חום, שחור, לבן, אפור, אולי הרפתקני למעט כתום שרוף או כחול נייבי.

צבעים עליזים לא חייבים להיות מאיימים או ילדותיים. בעזרת התכנון והשיקול הנכונים, קישוט בצבעים בהירים יכול ליצור השפעה משמעותית שלא תשתעמם ממנה – או שתפחד ממנה – בכל עת בקרוב!

עבודה עם צבעים

אם זו הפעם הראשונה שלך בעיצוב עם צבע בהיר, יש כמה טיפים פשוטים שכדאי לזכור כדי להקל על התהליך:

  • בדוק תמיד את הדוגמיות הבהירות שלך לפני שאתה מתחייב. בין אם זה בד או צבע, חשוב לקחת הביתה ולבדוק אותו כדי לראות בדיוק איך הוא ייראה.
  • איזנו צבעים חמים וקרירים.
  • מגנטה וורוד הם צבעים שקשה לעבוד איתם – תמיד זכרו זאת.

עם הידע הזה, הגיע הזמן לעבור לשלב הבא!

אביזרים מוארים במרחב ניטרלי

אם אתה מעדיף צבע ניטרלי וריהוט ניטרלי, אתה יכול להתאים אלה עם אביזרים בהירים בכדי להוסיף התזות לחלל שלך. קירות אפורים או בז ', קישוטים וריהוט מספקים תפאורה מוצקה לווילונות, שטיחים צבעוניים, כריות או אמנות. התאם את הצבעים באביזרים שלך כך שלחלל שלך יהיה נושא. אם לשטיח שלך יש גוונים של כחול וסגול, בחר כריות סגולות, יצירות אמנות כחולות או פריטי תפאורה סגולים כדי לקשור את הכל זה בזה. עם רקע נייטרלי, אביזרים בהירים אלה יכולים לנוע בקלות ולהעניק חיים לחלל שלך.

לבן עם פופ צבעוני

במקום לבחור פלטה ניטרלית, לעיצוב דק לבן לחלוטין עם רמזים קטנים בצבע יכול להיות השפעה רבה ועובד טוב אם אתם מחפשים משהו מעניין יותר. חדר שינה יכול לכלול קירות לבנים וריהוט בהיר עם כריות בהירות, שולחן צדדי או גופי תאורה. בחדר אמבטיה יכול להיות גופי תאורה בהירים או מסגרת מראה. שימוש בתפאורה לבנה במקום בשילוב של גוונים ניטרליים אחרים מסייע להפיכת גוונים בהירים. נסה להוסיף מרקמים שונים של לבן כדי שהחדר לא יהיה משעמם.

כתמים לא צפויים

אם אתה מחפש ליצור משהו יצירתי בשימוש שלך בצבע בהיר בעיצוב שלך, נסה להתנסות בהצבת צבע בכמה נקודות לא צפויות. מדף ספרים לבן עם גיבוי כחול בהיר או מדפים צבועים מוסיף פרט עליז. ארונות או אחסון החושפים ורוד או אדום בוהק כשנפתחים הם הפתעה נחמדה בעיצוב פשוט. מטבח ניטראלי עם ריפודים בהירים על כיסאות בר מודרניים הוא עוד דרך נהדרת להוסיף את ההתזה הלא צפויה הזאת!

מוכנים להתחיל?

אם אתה מוכן להתחיל את השנה החדשה עם פופ צבעוני, רוזטו יכולה לעזור. ספות מודרניות, כסאות וכסאות בר יכולים להיות מוקדי צבע נהדרים בחדר ניטרלי. אנו מציעים רבים מחלקי הרהיטים המודרניים שלנו בסגולים בהירים, אדומים, תפוזים, צהובים ועוד. ברוזטו, כולנו מתנסים בצבעים!

צפו בקטלוג המקוון שלנו או צרו איתנו קשר לקבלת מידע נוסף על אופן השימוש ברהיטים מודרניים כדי להביא צבע לחלל שלכם.

הרשמה לניוזלטר

להיות תמיד מעודכנים במצעים
וקולקציות החדשות של רוזטו

שינוי גודל גופנים

הודעה חשובה בעקבות וירוס הקורונה