יצירת חלל נעים בביתכם עם עיצוב מודרני

זה הזמן המושלם להחליף כמה רהיטים בבית שלך אם אתה מחפש לעצב חלל יותר נעים, או פשוט להוסיף כמה אביזרים שיעזרו לך לעבור את חודשי החורף. ריכזנו כמה מהרעיונות האהובים עלינו על מנת להוסיף נגיעות נעימות לחלל שלכם בחורף הקרוב כדי שיהיה יותר מזמין, חם ונוח.

מרקם

הוספת מרקמים היא הדרך הטובה והקלה ביותר להפוך את הבית שלך ליותר נעים. עיצובים סטריליים ותעשייתיים מאופיינים לרוב במרקמים חלקים ומבריקים. כשמוסיפים עוד, כמו קטיפה, פרוות פו, קשמיר, טוויד, צמר ועור, המרווח מתרכך וגורם להרגיש יותר מזמין.

כורסאות צמר וספות הן דרך נהדרת להוסיף טקסטורה לסלון.

במטבחים ובחדרי אמבטיה, שקול להוסיף מגבות או מפיות חדשות כדי לתת לחלל מרקמים חדשים.

עור

בזמן שאתה מוסיף מרקם לחלל שלך, שקול גם עור! פריט עור אחד יכול לחמם חלל שלם, במיוחד כאשר הוא מזווג עם הכריות והשמיכות הנכונות. עור רך הוא מזמין, נוח וקל להירדם בו בזמן קריאת ספר טוב!

אביזרים

ישנם כמה אביזרים קלים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להפוך את העיצוב המודרני שלכם לנעים יותר מבלי לשנות את הרהיטים. כריות ושמיכות הן פריטי הסטנדרט בחורף שאנו מצליחים להצטייד בהם, אך יש עוד כל כך הרבה דברים שתוכלו להוסיף!

אם יש לכם ריצוף, הוספת שטיח או שטיח פרווה מתחת לשולחן שלכם עוזר לחמם את החדר. הוספת ספרים נוספים על המדפים הזמינים יוצרת דימוי של ספרייה ישנה – אחת הסביבות הנעימות ביותר בהן תוכלו להיות! במקום אגרטלים עם פרחים טריים, שימוש במקלות, סרט ופרחים יבשים יכול להיות דרך קלה להוסיף קסם שלא תצטרך לשנות כל שבוע!

תאורה

גוונים חמים בחדר יכולים לשנות אותו לחלוטין בדיוק כמו להוסיף פיסת רהיטי צמר. אמנם יתכן שלא תרצו לכבות את כל הנורות בבית, שינוי אחד או שניים במנורות צד או נורות קריאה יכול לעשות את כל ההבדל. נורות עם גוון ברונזה או נחושת, או אורות עם מתג דימר, עוזרים לגרום לחדר להרגיש נעים יותר ויכולות לשנות את האסתטיקה של כל מערך הצבעים והעיצוב שלך! נורות אדיסון הן דרך נהדרת ליצור גם תחושה זו.

הוספת מנורת עמידה חדשה, תאורת קריאה או תאורת צד אם כבר אין לך אותם בחלל שלך היא גם דרך נהדרת לשמור על תאורה מעומעמת בחדר כשאתם צופים בטלוויזיה או נרגעים עם חברים ומשפחה.

הגיע הזמן להפוך את החלל שלכם למזמין ונעים!

עם כמה אביזרים או רהיטים חדשים, תוכלו להפוך את הבית שלכם למזמין ונעים בקלות רבה יותר מתמיד. הוספת חלקי עור או ריהוט צמר וכמובן שמיכות, כריות ותאורה חמימה תגרום לכם לשכוח את כל החורף הקר בחוץ!

אם אתה מחפש ריהוט מודרני ומזמין לבית שלך בחורף הקרוב, רוזטו יכולים לעזור. יש לנו את כל מגוון הרהיטים היוקרתיים המיוצרים מחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד הרבה מעבר לחורף הזה. צור איתנו קשר לצפייה בקטלוג המלא שלנו או בדוק כמה מהריהוט המודרני שלנו באתר!