רהיטים חודש דצמבר ברוזטו רהיטי יוקרה

» מאמרים וטיפים » רהיטים חודש דצמבר ברוזטו רהיטי יוקרה

רהיטים ברוזטו – מגוון דגמים מכל הסוגים.

ייצור רהיטים הוא לא עוד מקצוע – זה אמנות

נגריית רזוטו הינה נגרית בוטיק המשווקת 8 מותגים בינלאומיים באופן בלעדי. לכל מוצר ורהיט בחנות יש סיפור ייחודי משלו, אופי מסויים, ופונקציונאליות ייחודית. בנוסף לקוקלציות המשווקות, ניתן לבצע עבודות תכנון וייצור של רהיטים במגוון סגנונות בשיתוף פעולה עם מחלקת העיצוב של רזוטו המעמידה לשרותכם יועצים ומעצבים מומחים בתחום. כל יצירה מכל סוג שהוא היא מקום להבעה עצמית וליצירתיות. בזכות שפע של כלים טכנולוגיים, סגנונות עיצוב מוכרים ורעיונות ייחודיים, ניתן לייצר רהיטים מכל סוג ובהתאמה מלאה לצרכים לש כל אדם ואדם, מורכבים ככל שיהיו.

עיצוב פנים

רהיטים הם כלים חשובים ביותר בידיו של מעצב הפנים שמבצע את עבודתו על מנת להתאים את חלל הפנים לדיירי הבית בצורה שתשמש אותם לנוחיות של מחייה ואירוח, ולהבעה עצמית. עיצוב פנים הנעשה יחד עם הלקוח כתהליך חשיבה משותף, כולל בתוכו את מכלול הרהיטים והחפצים, התמונות והצבעים שירכיבו את חלל הבית ויתנו לו נפח משל עצמו. חלוקת מרחבים, ייצור מרחבי אחסון וישיבה, הגדלת תחושת המרחב ויצירה של אווירה נעימה ואיכותית, כל אלו הם רק חלק מהמשימות המורכבות לפניהן ניצב כל אדם המבקש לעצב חלל או בית. אנו ברזוטו נעמיד לשרותכם אנשי מקצוע שיצירתיות היא שם המשחק בשבילם. יחד עם הקשבה מלאה לצרכים שלכם, ניתן ליצור מרחב הולם ונעים לחיות בו.

קולקציית החורף 2014

קולקצית החורף החדשה שלנו נותנת לכם טעימה מהחדש והישן. רהיטים מודרניים העשויים משילובי מתכת וזכוכית, לצד עיצוב קלאסיים מעץ מלא יתנו לכם את הקשת הרצויה לכם על מנת לבחור את הרהיט המתאים לטעמכם ורצונכם בדיוק. עיצוב איטלקי הוא המומחיות שלנו, שמשתלבת עם סגנונות עיצוב אחרים. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהקטלוג של קולקצית החורף 2014 שלנו.

הרשמה לניוזלטר

להיות תמיד מעודכנים במצעים
וקולקציות החדשות של רוזטו