פינות אוכל

» פינות אוכל

העיצוב וההתאמה של פינת האוכל שלכם יהפוך את אירועי הארוחות, המסיבות המשפחתיות והמפגשים החגיגיים למוצלחים יותר. הדרך הקלה ביותר להשיג מראה מגובש בחלל פינת האוכל שלכם היא עם פינות אוכל מודרניות. אם אתם מחפשים פינת אוכל למטבח שתשלים את החלל שלכם, יש לנו סטים רבים של המותגים המובילים בתעשייה.

סגנונות וסוגים שונים של פינות אוכל


למרות שרוב פינות האוכל כוללות שולחן וכסאות תואמים, ניתן למצוא בחברתנו וריאציות רבות של פינות אוכל מודרניות. כמה מפינות האוכל העכשוויות מגיעות עם כסאות בר. הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון כשאתם קונים סט הוא גודל השטח שלכם. כדי להבטיח שתבחרו פינת אוכל פרופורציונלית, קיימות פינות אוכל קטנות, פינות אוכל בינוניות ופינות אוכל גדולות. פינות אוכל קטנות מושלמות לאכילה במטבחים קטנים, ופינות אוכל גדולות מתאימות יותר לחללים גדולים. מעבר לסגנונות עץ מסורתיים, ניתן להשיג פינות אוכל מזכוכית בסגנונות מודרניים יותר. ניתן להשיג פינות אוכל מרובעות, מלבניות ועגולות יחד עם מגוון רחב של צורות אחרות. אם אתם מחפשים לעצב חלל מיוחד, ישנן פינות אוכל פינתיות זמינות יחד עם מגוון רחב של אפשרויות צבע הכוללות פינות אוכל בגוון עץ, לבן, שחור ועוד.

מעצבים את פינת האוכל שלכם


בין אם אתם אוהבים עיצוב מודרני או קלאסי, לנו יש את פינת האוכל המושלמת עבור החלל שלכם. פינות אוכל קלאסיות מגולפות בדרך כלל בעיצוב מתוחכם ובחן. פינת אוכל לבנה קלאסית מביאה עימה קסם כפרי לכל חלל. פינות אוכל מודרניות הן בדרך כלל מלוטשות עם קווים מודגשים ופרטים דקורטיביים מינימליים. מזכוכית ופייברגלס ועד שיש, פינות אוכל מעוצבות עם אמירה המאפשרת לחומרים שלהן לדבר. פינות אוכל מודרניות מושלמות לחללים מעודכנים וטרנדיים, אך יכולות גם לספק ניגודיות נעימה בחלל בסגנון וינטג'. במידה ואתם צריכים עזרה בבחירת פינת האוכל שלכם תוכלו ליצור איתנו קשר.

הרשמה לניוזלטר

להיות תמיד מעודכנים במצעים
וקולקציות החדשות של רוזטו

שינוי גודל גופנים

הודעה חשובה בעקבות וירוס הקורונה