פינות אוכל מזכוכית – יתרונות וחסרונות

» מאמרים וטיפים » פינות אוכל מזכוכית - יתרונות וחסרונות

פינות אוכל מגיעות במגוון עיצובים, גדלים וסוגי חומר גלם שונים. הצעקה האחרונה בעולם הרהיטים בכלל ועולם פינות האוכל בפרט, היא נושא פינות האוכל המבוססים על זכוכית. היום נדבר על הסיבה לשיגעון החדש הזה של פינות אוכל העשויות זכוכיות, היתרונות והחסרונות שלהן. פינות אוכל מזכוכית אינן מתאימות לכל אחד, וניתן לומר שזהו תחום בגדר שחור או לבן. זאת אומרת, או שאתם נמנעים עם אוהדי פינות האוכל מזכוכית או שאינכם מתחברים לסגנון העיצובי הזה כלל. מעבר לכך, ישנם מספר של יתרונות וחסרונות בעיצוב וייצור פינות אוכל מחומר הגלם זה. כמו בכול עניין ודבר, נתחיל עם היתרונות.

יתרונות פינות אוכל זכוכית:

 

אין כל קושי להתאים אלמנטים עיצובים לפינת אוכל כזו, כיוון שהצבע הטבעי והניטראלי של הזכוכית, משתלב עם כל צבע אפשרי.

ניתן לעצב את שולחן הזכוכית בפינת האוכל, על ידיי ציור מיוחד בהזמנה אישית, ובכך להפוך אותו לייחודי. ציורים על שולחנות זכוכית בפינות אוכל במיוחד, הפכו לפופולאריים מאוד בשנים האחרונות.

פינות אוכל מזכוכית, מתאימות לאנשים המעדיפים פשטות, בשילוב אלגנטיות וייחודיות כאחד, באזור הארוחה שלהם בפרט ובביתם בכלל.

פינת אוכל מזכוכית, מוסיפה יוקרה ומלכותיות לבית.

הזכוכית, הינה ידידותית יותר לסביבה, וכמו אופנות רבות אחרות, כזו היא אופנת החשיבה הירוקה ועקרון השמירה על איכות הסביבה הניתנת להגשמה על ידי שימוש ורכישת פינות אוכל ורהיטים מזכוכית.

שולחן מזכוכית, הינו קל הרבה יותר לניקוי וצובר פחות כתמים מכל שולחן אחר, בין אם אלה כתמים של כוסות, שריטות, תביעות אצבע וסימני ידיים.

החסרונות בפינות אוכל מזכוכית:

 

אחד החסרונות הבולטים בפינת אוכל מזכוכית היא שהיא כבדה יותר כחומר מאשר חומרים אחרים כגון עץ או פורניר.

הזכוכית קשה יותר לתיקון מאשר רהיט מעץ מלא.

כמו כן שולחנות זכוכית מוגבלים יותר באופציות הפתיחה שלהם וגודל ההגדלות.

מידע זה ניתן לכם, על מנת שתוכלו לשקול באופן אובייקטיבי, את היתרונות מול החסרונות בבחירת פינת אוכל מזכוכית או לא. בכדי שזו, תענה על הצרכים שלכם וצרכי משפחתכם, צרכי הרגשת הביטחון, תחושת הנחות ומענה על הטעם האישי והטעם העיצובי שלכם. כמו בכל עניין ודבר צוות הרשת ערוך ומוכן לתת לכם שירות ויעוץ מקצועי תוך התאמה מלאה ועבודה משותפת ושקופה אל מול הלקוח.

הרשמה לניוזלטר

להיות תמיד מעודכנים במצעים
וקולקציות החדשות של רוזטו

שינוי גודל גופנים

הודעה חשובה בעקבות וירוס הקורונה