חדרי שינה להתפנק כל בוקר מחדש

» מאמרים וטיפים » חדרי שינה להתפנק כל בוקר מחדש

חדרי שינה מהווים אפוא את המקום שבו אנחנו אמורים להירגע, לנוח, לישון. זה המקום שבו פושטים, תרתי משמע, את כל המסווים. איש אינו שופט אותנו בחדר השינה, איש אינו רואה אותנו לבד מבן או בת הזוג שלנו.
חדרי שינה מעוצבים בטעם אישי מאפשרים להביא לידי ביטוי טעמים והעדפות הן באופן ניצול החלל בתוכו, סוגי הפריטים השונים ומיקומם. בעיצוב חדר שינה מוטמע הרצון ליצור אותו כמקום שישרה עלינו רוגע ושלווה. מכאן- בחירת צבעים חמים ושקטים, סודי בד רכים ונעימים, תאורה משתנה, שניתן לעמעמה, תמונות שמשרות עלינו יופי, ניקיון, אסתטיקה.
בחדרי השינה אנחנו לא חייבים דבר לאיש. שם אנחנו מממשים באופן מלא, אולטימטיבי, את הצרכים ואת הרצונות שלנו. שם, בהיחבא, מותר לנו ללבוש מה שנוח ונעים לנו, בלי חשש להיראות מצחיקים או מוזרים.
תכנון חדר השינה הוא תנאי הכרחי להפיק ולמצות את מלוא הפוטנציאל העיצובי. חשוב ומומלץ לתכנן אותו עם חלון גדול מספיק שניתן ליהנות מהאור הנכנס אליו, מאוורור טוב, תריס ווילון נוחים לפתיחה ולסגירה באופן שניתן לשחק עם האור והצל, להאיר ולעמעם על פי רצוננו.
חדרי שינה מעוצביםמשנים את האווירה בחלל, אין משהו יותר כיפי מלקום בבוקר להרגשה טובה

מעצבת פנים מאומנת ומיומנת תוכל לייעץ לכם על אודות סוגי עיצוב שונים, שימוש בחומרים ובשילוב בניהם, יצירת פינה אישית קטנה לכל אחד מכם בצד המיטה שבו אתם נוהגים ורגילים לישון ושיטות שונות לעצב את חדר השינה כאזור הנוחות המיטבי והאולטימטיבי שלכם.
אם אתם נמנים עם מי שנושא העיצוב חשוב להם והם משקיעים מחשבה ומשקעים רבים בו, נכון לייחד אותם גם לעיצוב חדר השינה. חדר שינה מעוצב, נקי, מסודר, אסתטי, נעים לעין הוא המקום שבו אתם פותחים את היום ובו אתם סוגרים אותו, לכן ודאי תרצו להתחיל במקום נעים ויפה ולסיים בו את יומכם. ליל מנוחה ולאחריו- בוקר טוב!

הרשמה לניוזלטר

להיות תמיד מעודכנים במצעים
וקולקציות החדשות של רוזטו