הצהרת נגישות

 

רשת רוזטו  מונה 6 סניפים פעילים ברחבי הארץ. הסניפים מעניקים שירות לכלל האוכלוסייה ללא הבדל, תוך שמירה על החוק ועמידה בכלל התקנות. הרשת נערכה לעמידה בתקנות הנגישות ופועלת כל העת לשמירה על רכיבי הנגישות תקינים, זמינים ומזמינים עבור ציבור בעלי המוגבלויות, בכל שעות פעילות הסניפים, כל זאת על מנת להעניק חווית שירות העונה לדרישותיו הייחודיות של אוכלוסייה זו. מנהלי ועובדי החברה עברו והודרכו אודות מתן שירות רגיש, קשוב ונגיש וישמחו לסייע בכל פנייה או עזרה.

בטבלה המצורפת ניתן להבין בבירור מהם רכיבי הנגישות הקיימים בכל אחד מסניפי רשת רוזטו. רכז הנגישות של החברה הוא מר עידן שובי, וניתן לפנות אליו במייל: [email protected], בטלפון 08-9467740 או בדואר בכתובת: לידי עידן שובי (רכז נגישות) משרדי רשת רוזטו, חידקל 8, יבנה. פרטים אלו מופיעים באתר החברה המונגש גם הוא (ע”י לחיצה על כפתור נגישות) ובקופות כל אחד מסניפי רוזטו ברחבי הארץ

 

יש לציין כי בימים אלו חברתנו שכרה יועצי נגישות מומחים לביצוע סקר נגישות מקיף ופועלת במלוא המרץ ע”מ לשפר ולטייב את הנגישות בכל האתרים, סקר הנגישות הוגש לפני ימים ספורים ואנו עומלים ע”מ ליישם את מסקנותיו בהקדם..

טבלת רכיבי נגישות בסניפי הרשת:

 

מס

שם הסניף

כתובת

חנייה

כניסה

מערכת עזר שמע

תא שירותים נגיש

1

ראשל”צ

לישנסקי 8

קיים

קיים

קיים

 לא קיים

 2

יבנה

החידקל 8

לא קיים

קיים

קיים

קיים

3

פ”ת

בן ציון גליס 9

 לא קיים

החנות לאחר שיפוץ כללי ורמפה מונגשת תותקן בימים הקרובים.

קיים

לא קיים

4

בני ברק

הלח”י 2, מתחם דן דיזיין סנטר

ע”ב המתחם

ע”ב המתחם

קיים

ע”ב המתחם

5

נתניה

מפי 5, מתחם הסוהו

ע”ב המתחם

ע”ב המתחם

קיים

ע”ב המתחם

6

ירושלים

יד חרוצים 12, תלפיות

ברחוב

קיים

קיים

לא קיים

 

הנגשת אתר האינטרנט:

כמפורט ברכיב הנגישות, תחת הלשונית המתאימה.