אודות

אודות

ברוכים הבאים לרוזטו

מהו עיצוב? מהי אסתטיקה טהורה? מה התכלית בעיצוב סביבות מגורים? האם ניתן לספק תשובה אחת לשאלות אלו שהיא שווה ונכונה עבור כל האנשים ללא הבדל?

האם ניתן למצוא איזון בתכנון סביבת חיים של אדם בין השגת ההיבט המעשי והפוקציונלי  (נוחות, אחסון, אינטימיות ותחושת פאר ותענוג) אלו אשר נועדו לשרת את האדם ולהקנות לו סביבה ביתית נוחה ואידיאלית לצד התענוג שבראייה? כזה המושג אך על ידי הלימה בין הצבעים, הצורות, החומרים, המרקמים וההיבט הויזואלי של החלקים המרכיבים את הבית

שאלות אלו רחשו, געשו שצפו וקצפו את ליבו של יזם צעיר לפני שנים רבות ושמו עזרא שובי, הניעו אותו לעסוק בשאלות הללו ולהגדיל את הידע ואת העקרונות אשר מהווים היום חוט השדרה של עשייה נפלאה, מקצועית ומחוברת אשר מילאה אלפי בתים בישראל לאורך השנים באור של עיצוב ויצירת סביבות חיים המותאמות לבעליהן ועוד הזרוע נטויה.

עזרא שובי הוא מייסד החברה והשאלות אשר העסיקו אותו עוד מנערותו עד היום מהווים אבן הראשה של כל רכיב בעשייה המפוארת והמרגשת של רשת רוזטו והצוות המוכשר שעומד בבסיסו.

רשת רוזטו פתחה את שעריה בשנת 1978 ביפו בדמות של בית מלאכה אשר החל כמעין מעבדה הבוחנת וחוקרת שאלות אלו ומחפשת עקרונות אוניברסליים על תרבותיים ועל זמניים לעיצוב נכון של סביבת מגורים.

אנחנו ברוזטו מאמינים בעקרון יסודי אחד – לסביבת המגורים ולעיצובה יש השלכות מרחיקות לכת על חייו של אדם, האנרגיה החיונית שלו ופניותו לעסוק באתגרי חייו ומכאן שאנו רואים את תפקידנו בחברה הישראלית להגשים לכל אינדבדואל או לכל  משפחה גרעינית את סביבת המגורים אשר תהווה פלטפורמה חיונית, בסיס של צמיחה והצלחה עבורו/ם וזאת תוך שימוש בעקרונות שפותחו ובידע שנצבר לאורך שנים רבות של עשייה בתחום.

היום, דור ההמשך מוביל את החברה וממשיך לעסוק בשאלות אלו כל הזמן בכל בדל של עשייה ולפתח עוד את הדיסציפלינה בהתאם להתפתחויות התרבותיות, הטכנולוגיות והאנושיות של זמננו ואנו מגשימים במלוא התנופה, יותר מאי פעם את חזון המייסד.

רשת רוזטו מונה היום כ-6 סניפים פעילים ובכל סניף וסניף צוות מיומן של נציגים אשר שמים את האדם במרכז החוויה ופועלים כל העת להעניק ולתכנן, לעצב ולסגנן סביבה כזו אשר ממנה יוכל האדם שמרכזה לצמוח ולהתהוות ככל אשר נפשו חפצה.

בימים אלו, בסביבת מסחר תחרותית וקשיחה אנו לא חוששים לשים את התוכן בראש מעיינינו ולעסוק כל העת לא במכירה, כי אם באדם העומד במרכזה וזהו הבסיס לסוד הצלחתנו,

מזמינים אתכם לבקר ולהתרשם בעצמכם ממש הרוח המרענן ומהעניין הרב שאנו מציעים לכל קהל לקוחותינו ברצון רב ובחדוות עשייה.

We make interiors infused with the spirit of contemporary design philosophies.

עגלת קניות

אנחנו כאן בשבילכם

נא מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

אדריכלים ומעצבים - הזמנה לשיתוף פעולה

נא מלא \ י פרטים ונציגינו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן